Oficiálny partner

MOVA - Boris Morvay
Štefana Fidlíka 20 (Špačinská cesta)
917 01 Trnava

Telefón: 033 55 32 282, 033 53 42 431

E-Mail: mova@mova.sk

O spoločnosti

Spoločnosť bola založená v roku 1996. V priebehu rokov sme postupne získali veľa skúseností v oblasti dodávania tovaru a služieb priamo finálnemu zákazníkovi. V našom segmente sme si dlhoročnými skúsenosťami a odbornosťou zaistili významné postavenie.

Špecializujeme sa v oblasti predaja, montáži automatizovaných bránových systémov. Neodmysliteľnou súčasťou našich aktivít je aj predaj polotovarov pre výrobcov brán, špecializovaných polotovarov pre zámočníkov, ale aj technológii.  Našou doménou sú aj sofistikovanejšie riešenia v priemysle, ale aj v privátnom sektore. Svojím zameraním patríme k najväčším dodávateľom v regióne, na čo sme aj patrične hrdý.

V posledných rokoch sme rozšírili a vyškolili náš tím natoľko, že sme schopní poskytnúť kompletné služby naším zákazníkom v akejkoľvek oblasti dodania ucelených systémov a hlavne jeho servisovania. Na realizáciu zákaziek využívame najnovšie technológie a snažíme sa takto vyhovieť náročným požiadavkám našich klientov.


Akciové ponuky, ktoré s istotou presvedčia. Ďalej

V nesprávne izolovaných garážach je dobré vetranie veľmi dôležité.

Nový snímač klímy Hörmann riadi automaticky správne vetranie.  Ak je vlhkosť v garáži príliš vysoká, brána sa otvorí. Ak sa vlhkosť v garáži znovu upravila, brána sa zatvorí.

">">Ďalej

Doprajte si komfort a využite zľavu pri nákupe dverného pohonu PortaMatic!
Ďalej »